Firmamız Hakkında

OR-BİL Bilişim dinamik kadrosu ile 15, yılında halen ilk günkü heyecanıyla hizmet etmeyi  sürdürmektedir.

Birçok yerli ve yabancı firmanın değişmez tercihi olan OR-BİL; Bilişim sektörüne ilave olarak Ses, Işık, Görüntü, Konferans, Güvenlik, Yangın algılama ve alarm sistemleri konularında  faaliyet göstermektedir.

Yılların getirdiği deneyim, göze çarpan keşif gücü ve ekonomik güç-performans dengesi OR-BİL Bilişimi Türkiye`nin dört bir yanında güvenilir bir ortak haline getirmiştir.

Lider olmak için teknoloji tek başına yeterli değildir. Mutlak çözümler sunmak gerekir. Tüm dünyada insanların inandığı, güvendiği ve bu saygınlığı hak eden markalar ve ürünleri bir araya getiren çalışmalarımızda, müşterilerimizin hedef ve ilkelerini benimseyerek çözüm ortağı olmaya kendimizi adadık.

OR-BİL Bilişim'e göre kalite, bir bakış açısıdır ve önemli olan bu bakış açısını hayata 
geçirmektir. Teknik uzmanlarımızdan satış personelimize, her kademedeki çalışanlarımızın ortak noktası kaliteyi yükseltmeyi  hedef bilip buna ulaşma isteğidir.

Or-Bil Bilişim olarak satış politikamız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm medyaları size anahtar teslim çözümlerle verebilmek ve satış sonrasında gerekli tüm desteği sizlere sunabilmektir. Bu nedenleürün ve hizmet portföyümüzde bilişim ve bilgisayar sektörleriyle ilgili tüm donanım, yazılım, sarf  malzeme, internet vb diğer ürünlerin çok çeşitli ve kapsamlı seçenekleri bulunmaktadır.

"Satış öncesi verilen söz; satış sonrası verilen hizmet" müşterilerimize sunduğumuz en önemli
ayırt edici özelliğimizdir.

Müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir. 

Satış öncesi müşterilerimizin ihtiyaçları ve olanaklarına uygun en çözümleri üretmek temel hedefimizdir. Ancak, bununla yeterli kalınamaz. Satış sonrası müşteri memnuniyeti satış  öncesine göre bizim için çok daha önemli ve mutlaka korunması gereken bir etiktir.

Bu konuda kurumsal müşterilerimiz ile imzalanacak sözleşme ile sistemleri günün teknolojisine ve müşterinin bütçesine uygun olarak gözden geçirmelerine yardımcı oluruz.

Or-Bil Bilişim Hizmetleri Yerel Alan Ağları (LocalAreNetwork) ile Geniş Alan Ağları
(WideAreaNetwork) için kurulum, bakım ve işletim hizmetleri vermektedir.

Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz projelerle ile ilgili olarak ön fizibilite çalışmaları yapmakta ve uygulama aşamasındaki projelerinize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.